Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť

ROZVÁDZAČ PPO-2

Vybrané vlastnosti: 2x SC - simplex, 2x FC - simplex, 2x LC - duplex ; Typ puzdra: Nástenná, visiaca ;
1,01 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Kryt určený k priamej montáži na steny v miestnosti, v ktorej dochádza k ukončeniu líniového kábla.

Vybrané vlastnosti:2x SC - simplex, 2x FC - simplex, 2x LC - duplex Možnosť zaistenia mechanického zvaru
Počet líniových káblov:
Počet kaziet zvarov:
Typ puzdra:Nástenná, visiaca
Materiál prevedenia:Plast
Farba:Biela
Zamykanie na kľúč:
Index of Protection:
Hmotnosť:0.042 kg
Rozmery:86 x 86 x 24 mm
Záruka:2 roky
PPO-2
Skladom

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujímať

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA LC PIG-LC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA LC PIG-LC

1,09 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA LC 50/125 PIG-LC-MM

MNOHOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA LC 50/125 PIG-LC-MM

1,18 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC

0,26 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2LC/2LC KERAMICKÁ FERULA

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2LC/2LC KERAMICKÁ FERULA

1,32 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM

MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM

0,26 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2LC/2LC-MM

MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2LC/2LC-MM

1,36 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC PIG-SC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC PIG-SC

1,58 €
Skladom

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: