icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AIR QUALITY SENSOR AIR-SENSOR/BLEBOX Wi-Fi
Bezdrôtový senzor AIR-SENSOR/BLEBOX umožňuje monitorovať kvalitu vzduchu v domácnosti a jej okolí
Zariadenie je určené na použitie v interiéri alebo exteriéri v priestoroch chránených pred dažďom
Chráňte pred priamym slnečným svetlom
Pomocou aplikácie wBox a senzora AIR-SENSOR/BLEBOX možno na základe údajov ovládať ďalšie zariadenia v systéme
Moderné riešenie použité v zariadeniach umožňuje získavať upozornenie z mobilnej aplikácie wBox určené pre smartfóny a tablety so systémami iOS a Android
Historické dáta meraní sú k dispozícii len pre senzory namontované vonku, nakonfigurované v režime vzdialeného prístupu, so správne nastavenou polohou a uložené len na serveri BleBox s mapovou prezentáciou dostupnou namap-jakosci-air.blebox.eu/e
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem toho si ovládanie zariadenia BleBox cez cloud vyžaduje, aby bola domáca sieť pripojená k internetu a aby bol v konfigurácii zariadenia povolený „Vzdialený prístup“
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
| Spolupráca: | BleBox |
| Detekcia: | Kvalita ovzdušia - Jemné prachové častice PM1, PM2.5, PM10 |
| Rozsah meraní: | 0 ... 500 µg/m3@ PM2.5 |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie wBox |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | wBoxaplikácia zadarmo pre Android wBoxaplikácia zadarmo pre iOS |
| Napájanie: | 12 ... 24 V AC/ DC(skrutkové svorky) 5 V DC- micro USB |
| Spotreba energie: | < 1 W (režim Standby) max. 2 W (práca) |
| Vybrané vlastnosti: | Presnosť merania : 50 % @ 0.3 µm, 98 % @ >= 0.5 µm Rozdzielczość detekcji : 1 µg/m3Laserový senzor, Čas trvania merania : 10 s Frekvencia merania : 10 minút / manuálne Prezentácia dát na map-quality-air.blebox.eu/enOznámenie na telefón Vnútorná anténa Podpora technológie μWiFi, vzdialený prístup Ovládanie zariadenia BleBox Hlasové ovládanie Obojsmerná komunikácia Šifrovanie prevodu : WPA2-PSK(AEAD) LED indikácia Ochrany : Opačná polarizácia vstupného napätia, ESD Zostava : samolepiaca páska |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Index of Protection: | IP32 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 99 % |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 71 x 71 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
