icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DETEKTOR ZALIATIA VODOU FLOOD-SENSOR/BLEBOX Wi-Fi
FLOOD-SENSOR/BLEBOX je senzor zaplavenia, úniku, ktorý komunikuje prostredníctvom miestnej siete WiFi (môže fungovať bez internetu)
Zariadenie by malo byť nainštalované na mieste, kde je pravdepodobný únik vody, a na mieste, ktoré chráni pred náhodným poškodením – malo by byť namontované vodorovne, nity dole, kábel hore
Pomocou aplikácie wBox a senzora FLOOD-SENSOR/BLEBOX možno na základe údajov ovládať ďalšie zariadenia v systéme
Moderné riešenie použité v zariadeniach umožňuje získavať upozornenie z mobilnej aplikácie wBox určené pre smartfóny a tablety so systémami iOS a Android
Aplikácia môže zobrazovať interaktívne grafy zmien nameraných hodnôt (ročná história)
Dáta sú uložené na serveri BleBox s možnosťou exportu do súboru CSV
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem toho si ovládanie zariadenia BleBox cez cloud vyžaduje, aby bola domáca sieť pripojená k internetu a aby bol v konfigurácii zariadenia povolený „Vzdialený prístup“
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
| Spolupráca: | BleBox |
| Detekcia: | Voda |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie wBox Akustická (bzučiak) - 75 dB |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | wBoxaplikácia zadarmo pre Android wBoxaplikácia zadarmo pre iOS |
| Napájanie: | 5 V ... 24 V DC- USB-A(adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | 6 W (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Dĺžka káblu : 2 m, Grafy a história meraní Export dát vo formáte "*.csv" Oznámenie na telefón Vnútorná anténa Podpora technológie μWiFi, vzdialený prístup Ovládanie zariadenia BleBox Hlasové ovládanie Obojsmerná komunikácia Šifrovanie prevodu : WPA2-PSK(AEAD) Zostava : samolepiaca páska |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 46 x 31 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
