Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť

Optické vlákna

Optické vlákna

Optické vlákna

Počet produktov: 167

Zobrazuje sa 1-20 z 167 položiek

Aktívne filtre

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-FC-APC/FC-APC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-FC-APC/FC-APC

0,70 €
Skladom
AKCNÝ SÚBOR AI-9/PROMO

AKČNÝ SÚBOR AI-9/PROMO

1 660,08 €
Na objednávku
PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2SC/2ST-MM-2 2 m

PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2SC/2ST-MM-2 2 m

8,05 €
Skladom
VLÁKNO TOSLINK TOSLINK-10M 10 m

VLÁKNO TOSLINK TOSLINK-10M 10 m

19,62 €
Skladom
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/LC 1 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/LC 1 m

1,98 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC-APC PIG-SC-APC-2

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC-APC PIG-SC-APC-2

0,97 €
Skladom
ZASLEPOVACIA ZÁTKA SC DUPLEX PPZO-2SC

ZASLEPOVACIA ZÁTKA SC DUPLEX PPZO-2SC

0,44 €
Skladom
PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2ST/2ST-MM-2 2 m

PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2ST/2ST-MM-2 2 m

6,60 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA LC PIG-LC-MM-OM3

MNOHOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA LC PIG-LC-MM-OM3

1,90 €
Na objednávku
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-2LC/2LC-2 2 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-2LC/2LC-2 2 m

3,96 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC-APC/2SC-APC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC-APC/2SC-APC

0,53 €
Skladom
MECHANICKÝ ZVAR S KONEKTOROM SC FAST-SC OPTON

MECHANICKÝ ZVAR S KONEKTOROM SC FAST-SC OPTON

2,60 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM-OM3

MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM-OM3

0,46 €
Skladom
VLÁKNO TOSLINK TOSLINK-3M 3 m

VLÁKNO TOSLINK TOSLINK-3M 3 m

8,81 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR   OMG2-SM

JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR OMG2-SM

25,90 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2LC-APC/2LC-APC KERAMICKÁ FERULA

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2LC-APC/2LC-APC KERAMICKÁ FERULA

1,31 €
Na objednávku
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-2SM-IN

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-2SM-IN

0,13 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC/APC PIG-SC-APC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC/APC PIG-SC-APC

0,91 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-LC/LC-MM-OM3

MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-LC/LC-MM-OM3

1,00 €
Skladom
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8MM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8MM-UNI

1,06 €
Na objednávku