Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť

Optické vlákna

Optické vlákna

Optické vlákna

Počet produktov: 171

Zobrazuje sa 1-20 z 171 položiek

Aktívne filtre

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-2SM-IN

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-2SM-IN

0,13 €
Skladom
ZASLEPOVACIA ZÁTKA SC PPZO-SC/G

ZASLEPOVACIA ZÁTKA SC PPZO-SC/G

0,26 €
Na objednávku
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-FC.E-2SM

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-FC.E-2SM

0,20 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM-OM3

MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM-OM3

0,48 €
Skladom
KRYT OPTICKÉHO ADAPTÉRA SC-APC PPZA-SCA-SX-SM

KRYT OPTICKÉHO ADAPTÉRA SC-APC PPZA-SCA-SX-SM

0,50 €
Skladom
KRYT OPTICKÉHO ADAPTÉRA SC-MM PPZA-SC-SX-MM

KRYT OPTICKÉHO ADAPTÉRA SC-MM PPZA-SC-SX-MM

0,50 €
Na objednávku
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC

0,29 €
Skladom
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-4SM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-4SM-UNI

0,60 €
Na objednávku
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8SM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8SM-UNI

0,68 €
Na objednávku
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-12SM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-12SM-UNI

0,80 €
Na objednávku
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-FC-APC/FC-APC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-FC-APC/FC-APC

0,58 €
Na objednávku
MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM

MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM

0,26 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC/2SC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC/2SC

0,58 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC-APC/SC-APC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC-APC/SC-APC

0,29 €
Skladom
DRŽIAK MECHANICKÝCH SPOJOV USM-6

DRŽIAK MECHANICKÝCH SPOJOV USM-6

1,32 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-ST/ST-MM

MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-ST/ST-MM

0,74 €
Skladom
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8MM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8MM-UNI

1,16 €
Na objednávku
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC-APC PIG-SC-APC-2

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC-APC PIG-SC-APC-2

1,22 €
Skladom