Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť

Káble - vodiče

Káble - vodiče

Počet produktov: 56

Zobrazuje sa 1-20 z 56 položiek

Aktívne filtre

PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2SC/2ST-MM-2 2 m

PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2SC/2ST-MM-2 2 m

8,09 €
Skladom
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/LC 1 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/LC 1 m

2,21 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC-APC PIG-SC-APC-2

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC-APC PIG-SC-APC-2

0,97 €
Skladom
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-2LC/2LC-2 2 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-2LC/2LC-2 2 m

4,91 €
Skladom
PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2ST/2ST-MM-2 2 m

PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2ST/2ST-MM-2 2 m

6,62 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA LC PIG-LC-MM-OM3

MNOHOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA LC PIG-LC-MM-OM3

1,91 €
Na objednávku
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-2SM-IN

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-2SM-IN

0,13 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC/APC PIG-SC-APC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC/APC PIG-SC-APC

0,91 €
Skladom
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8MM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8MM-UNI

0,82 €
Na objednávku
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA FC PIG-FC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA FC PIG-FC

1,02 €
Skladom
PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR ST 50/125 PIG-ST-MM

PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR ST 50/125 PIG-ST-MM

1,79 €
Skladom
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/SC 1 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/SC 1 m

2,04 €
Skladom
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8SM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8SM-UNI

0,56 €
Na objednávku
PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m

PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m

6,79 €
Skladom
PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2LC/2SC-MM-2 2 m

PATCHCORD MNOHOVIDOVÝ PC-2LC/2SC-MM-2 2 m

5,18 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA LC PIG-LC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA LC PIG-LC

1,02 €
Skladom
PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR SC 50/125 PIG-SC-MM

PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR SC 50/125 PIG-SC-MM

0,96 €
Skladom
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-2SC/2SC-3 3 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-2SC/2SC-3 3 m

3,98 €
Skladom
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-FC/FC-200 200 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-FC/FC-200 200 m

225,71 €
Na objednávku
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-4MM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-4MM-UNI

0,94 €
Na objednávku