Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť

Káble - vodiče

Káble - vodiče

Podkategórie

Počet produktov: 61

Zobrazuje sa 1-20 z 61 položiek

Aktívne filtre

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-2SM-IN

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-2SM-IN

0,13 €
Skladom
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-FC.E-2SM

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-FC.E-2SM

0,22 €
Skladom
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-4SM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-4SM-UNI

0,61 €
Na objednávku
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8SM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8SM-UNI

0,72 €
Na objednávku
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-12SM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-12SM-UNI

0,82 €
Na objednávku
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8MM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-8MM-UNI

1,06 €
Na objednávku
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC-APC PIG-SC-APC-2

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC-APC PIG-SC-APC-2

1,10 €
Skladom
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-4MM-UNI

OPTICKÉ VLÁKNO ULT-4MM-UNI

1,12 €
Na objednávku
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/SC 1 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/SC 1 m

1,98 €
Skladom
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m OPTON

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m OPTON

1,98 €
Skladom
PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR ST 50/125 PIG-ST-MM

PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR ST 50/125 PIG-ST-MM

1,78 €
Skladom
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/LC 1 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/LC 1 m

1,98 €
Skladom
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-FC/LC 1 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-FC/LC 1 m

3,26 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC PIG-SC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC PIG-SC

1,58 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA LC 50/125 PIG-LC-MM

MNOHOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA LC 50/125 PIG-LC-MM

1,18 €
Skladom
PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR SC 50/125 PIG-SC-MM

PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR SC 50/125 PIG-SC-MM

0,96 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA LC PIG-LC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA LC PIG-LC

1,01 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC/APC PIG-SC-APC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC/APC PIG-SC-APC

0,91 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA FC/APC PIG-FC-APC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA FC/APC PIG-FC-APC

1,27 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA FC PIG-FC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA FC PIG-FC

1,14 €
Skladom