icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TEPLOTNÝ SNÍMAČ TEMP-SENSOR-AC/BLEBOX Wi-Fi
Bezdrôtový senzor TEMP-SENSOR-AC/BLEBOX umožňuje diaľkové snímanie teploty odkiaľkoľvek
Zariadenie je určené na použitie v interiéri alebo exteriéri (zapustená krabica alebo vo vnútri krytu zariadenia)
Súčasťou zariadenia je teplotná sonda
K zariadeniu je možné pripojiť maximálne 4 sondy
Pomocou aplikácie wBox a senzora TEMP-SENSOR-AC/BLEBOX možno na základe údajov ovládať ďalšie zariadenia v systéme
Moderné riešenie použité v zariadeniach umožňuje získavať upozornenie z mobilnej aplikácie wBox určené pre smartfóny a tablety so systémami iOS a Android
Aplikácia môže zobrazovať interaktívne grafy zmien nameraných hodnôt (ročná história)
Dáta sú uložené na serveri BleBox s možnosťou exportu do súboru CSV
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem toho si ovládanie zariadenia BleBox cez cloud vyžaduje, aby bola domáca sieť pripojená k internetu a aby bol v konfigurácii zariadenia povolený „Vzdialený prístup“
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
| Spolupráca: | BleBox |
| Detekcia: | Teplota |
| Rozsah meraní: | -55 ... 125 °C |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie wBox |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | wBoxaplikácia zadarmo pre Android wBoxaplikácia zadarmo pre iOS |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | < 1 W |
| Vybrané vlastnosti: | Dva nastaviteľné prahy teploty (horný a dolný) Možnosť korekcie nameranej teploty Presnosť merania : 0.5 °C ( -10 ... 85 °C ) Určenie trendu zmien Grafy a história meraní Export dát vo formáte "*.csv" Oznámenie na telefón Ovládanie zariadenia BleBox Hlasové ovládanie Vnútorná anténa Podpora technológie μWiFi, vzdialený prístup, Obojsmerná komunikácia Šifrovanie prevodu : WPA2-PSK(AEAD) LED indikácia Maximálny počet pripojených sond : 4 ( 1 súčasťou balenia ) Vodotesná sonda – dokáže merať teplotu vody funkcia autodiagnostiky Ochrany : Galvanické oddelenie zabezpečujúce pred rozdielmi potenciálov Zostava : krabica pod omietku, kryt |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, Samozhasnuteľný plast |
| Index of Protection: | IP54 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 37 x 32 x 34 mm Ø 6 x 51 mm - Sonda 1 m - Dĺžka káblu (Sonda) |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
