icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RAIN SENSOR RAIN-SENSOR/BLEBOX Wi-Fi
Bezdrôtový senzor RAIN-SENSOR/BLEBOX zisťuje začiatok a koniec atmosférických zrážok
Zariadenie by malo byť nainštalované na mieste chránenom pred náhodným poškodením, na mieste priamo vystavenom dažďu
Pomocou aplikácie wBox a senzora RAIN-SENSOR/BLEBOX možno na základe údajov ovládať ďalšie zariadenia v systéme
Moderné riešenie použité v zariadeniach umožňuje získavať upozornenie z mobilnej aplikácie wBox určené pre smartfóny a tablety so systémami iOS a Android
Aplikácia môže zobrazovať interaktívne grafy zmien nameraných hodnôt (ročná história)
Dáta sú uložené na serveri BleBox s možnosťou exportu do súboru CSV
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem toho si ovládanie zariadenia BleBox cez cloud vyžaduje, aby bola domáca sieť pripojená k internetu a aby bol v konfigurácii zariadenia povolený „Vzdialený prístup“
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
| Spolupráca: | BleBox |
| Detekcia: | dažďové zrážky |
| Rozsah meraní: | začiatok a koniec zrážok @ 0 ... 50 °C |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie wBox |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | wBoxaplikácia zadarmo pre Android wBoxaplikácia zadarmo pre iOS |
| Výstupy ovládania: | Typ OD ("open drain") |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC |
| Spotreba energie: | < 1 W - Pohotovostný režim < 1.5 W - Spustený ohrievač max. 6 W |
| Vybrané vlastnosti: | Determining the duration of precipitation, Zariadenie je vybavené zabudovaným ohrievačom - Auto, Režim úspory energie, Grafy a história meraní Export dát vo formáte "*.csv" Oznámenie na telefón Ovládanie zariadenia BleBox Integrácia s externými riadiacimi systémami - logický výstup Hlasové ovládanie Vnútorná anténa Podpora technológie μWiFi, vzdialený prístup Obojsmerná komunikácia Šifrovanie prevodu : WPA2-PSK(AEAD) Ochrany : Opačná polarizácia vstupného napätia, ESD Zostava : samolepiaca páska |
| Kryt: | Bezhalogénový plast, Samozhasnuteľný plast |
| Index of Protection: | IP55 |
| Farba: | Žula |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 50 x 35 x 16 mm 5 m - Dĺžka káblu |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
