shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 6V/12AH-UL ULTRACELL
Kapacita akumulátora: 12 Ah ; Menovité napätie: 6 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: ;
17,36 €
S DPH
Vysoko kvalitný akumulátor vyrobený technológiou AGM (Absorbent Glass Mat) zaistí neporuchovosť napájania systémov neprerušovaného napájania, ako je UPS alebo núdzového napájania v poplašných systémoch, priemyselnej televízii a pod.
| Kapacita akumulátora: | 12 Ah |
| Menovité napätie: | 6 V |
| Nabíjací prúd batérie: | < 3.6 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | <= 5 roky |
| Konektor: | Typ T1 |
| Hmotnosť: | 1.78 kg |
| Rozmery: | 151 x 51 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | ULTRACELL |
| Záruka: | 12 mesiacov |
6V/12AH-UL
Skladom
