shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR5104HE-I3 4 KANÁLY DAHUA
Audio vstupy: 4 ks. ; Metóda kompresie obrazu: AI Coding / H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD / HD-CVI / HD-TVI : 5M-N - 1296 x 1440, 4M-N - 1280 x 1440, IP : max. 6 Mpx - 3072 x 2048 ; Podporované pevné disky: 1 x 6 TB SATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 8 / 3 ; Hlavné vlastnosti: Spolupráca so zariadeniami značky Dahua pracujúcimi v koncepcii internetu vecí (IoT), Podpora Coax Audio/Alarm, Inteligentná analýza obrazu ;
381,82 €
S DPH
Digitálny zapisovač XVR5104HE-I3 s rozhraním AHD (Analog High Definition), HD-CVI (High Definition Composite Video Interface), HD-TVI (High Definition Transport Video Interface), TCP/IP a CVBS je profesionálne zariadenie používané v monitorovacích inštaláciách
Menu bolo navrhnuté spôsobom uľahčujúcim každému, i začínajúcemu, užívateľovi navigáciu a zavádzanie zmien v nastavení zapisovača
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Video výstupy: | 4 ks. BNC |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Audio vstupy: | 4 ks. - CINCH 4 - Podpora audia po koncentrickom kábli, iba HD-CVI |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | AI Coding / H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI: 5M-N - 1296 x 1440 , 4M-N - 1280 x 1440 , 1080p- 1920 x 1080 , 1080N - 960 x 1080 , 720p- 1280 x 720 , CVBS: 960H- 960 x 576 IP : max. 6 Mpx- 3072 x 2048 |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 6 MpxIP @ 1 ... 25 políčok/s 5M-N @ 1 ... 10 políčok/s 4M-N @ 1 ... 15 políčok/s 1080p@ 1 ... 15 políčok/s 1080N @ 1 ... 25 políčok/s 720p@ 1 ... 25 políčok/s 960H@ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 4 x AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS/ IP + 2 x IP |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x 6 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Inteligentné vyhľadávanie tvárí AI – paralelné vyhľadávanie v archíve nahrávok tvárí na základe max 8 fotografií zohľadnením prahu podobnosti (pre každú fotografiu samostatne) Synchrónne prehrávanie rozdelené na 1/4 kanály |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server max. 128 užívateľov on-line |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo DMSSiOS (iPhone): Aplikácia zadarmo DMSS Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 8 / 3 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) Ovládanie zhodné s coax PTZ HD-CVI RS-485- PELCO-D/P |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Hlavné vlastnosti: | Spolupráca so zariadeniami značky Dahua pracujúcimi v koncepcii internetu vecí (IoT), POS – spolupráca so zariadeniami inštalovanými na predajných miestach a zobrazovanie dát z nich v podobe textu naneseného do vybraného okna kanálu, SMD PLUS – hľadanie objektu klasifikovaného ako: človek, motorové vozidlo Podpora Coax Audio/Alarm, Inteligentná analýza obrazu : prekročenie línie, narušenie, klasifikácia osôb a vozidiel pokročilé funkcie rozoznávania a vyhľadávania tvárí Podpora až 10 databáz tvárí spolu s 10 000 fotografií tvárí Detekcia tvárí, ktoré sa nenachádzajú v databáze zariadenia Vyhľadávanie v nahrávkach tvárí na základe max 8 vybraných fotografií s možnosťou nezávislého nastavenia prahu podobnosti pre každú fotografiu |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| Rozmery: | 325 x 257 x 55 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
XVR5104HE-I3
Skladom


