shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OBJEKTÍV SO ZOOMOM IR MEGA-PIXEL PFL2712-E6D 2.7 ... 12 mm DC DAHUA
Určené rozlíšenie: 6 Mpx ; Jas: 1.6 (F) ; Zoom: ručné ; IR korekci ;
118,13 €
S DPH
Objektív s premennou ohniskovou vzdialenosťou, s IR korekciou pre celodenné megapixelové kamery.
Použitie objektívov v kombinácii s objektívmi pre kompenzáciu chromatickej aberácie v infračervenom vlnovom pásme.
| Určený prevodník: | 1/2.7 " |
| Určené rozlíšenie: | 6 Mpx |
| Pripevnenie objektívu: | CS |
| Ohnisková vzdialenosť: | 2.7 ... 12 mm |
| Irisová clona: | DC |
| Jas: | 1.6 (F) |
| Zoom: | ručné |
| Zorný uhol kamery s 1/2.7 palcovým čidlom: | 29.9 ° ... 102.6 ° |
| Zorný uhol kamery s 1/3 palcovým čidlom: | 27.1 ° ... 91.3 ° |
| IR korekcia: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | Ø 34 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
