shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SADA PRE BEZDRÔTOVÝ PRENOS 5.8 GHz CAM-ANALOG-2.0 KOMPLET TXRX
Sada k vonkajšiemu prostredí;Video formát: AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS : max. 1080p ; Rozsah frekvencie: 5.725 ... 5.875 GHz ; Počet kanálov: 2 ; Výkon vysielača: 25 mW, 14 dBm ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 500 m ;
360,80 €
S DPH
Sada je určená na bezdrôtový prenos obrazu a zvuku (2 vedenie) v profesionálnych inštaláciách priemyslovej televízie.
Súčasťou sady sú vysielač a video prijímač pracujúci vo voľnom pásme ISM 5725 ... 5875 MHz.
| Video formát: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS: max. 1080p |
| Rozsah frekvencie: | 5.725 ... 5.875 GHz |
| Počet kanálov: | 2 |
| Výkon vysielača: | 25 mW, 14 dBm |
| Citlivosť prijímača: | -85 dBm |
| Vyžarovací uhol antény: | 45 ° |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 500 m |
| Modulácia: | FM |
| Pásmo prenosu zvuku: | ![]() |
| Konektory: | Zásuvka BNC : 1 Vpp/ 75 Ω |
| Hlavné vlastnosti: | Prenos v reálnom čase bez meškania a straty kvality signálu prenos bez priemyslových prekážok, internetových sietí 802.11, Bluetooth, radiotelefónov apod. Smerové antény s vysokým zosílením zaisťujú stabilnú prácu |
| Podmienky správnej práce: | sada (vysielač a prijímač) obsluhujúci rovnakú kameru musí mať určený rovnaký kanál (prepínač na tom istom čísle) na jednom objekte musí mať každá z použitých sad zvolený iný kanál antény vysielača a prijímača musí byť navzájom vidieť (nesmú medzi nimi byť prekážky ako sú budovy, steny, stromy apod.) |
| Maximálny priemer stožiaru: | Ø 50 mm |
| Napájanie: | 9 V ... 16 V DC |
| Spotreba prúdu: | <= 800 mA - Tx <= 500 mA - Rx |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 0.38 kg - Tx 0.48 kg - Rx |
| Rozmery: | 152 x 105 x 60 mm - Tx 164 x 164 x 80 mm - Rx |
| Výrobca / Značka: | CAMSAT |
| Záruka: | 2 roky |

