shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NVR NVR4108HS-4KS3 8 KANÁLOV DAHUA
Podporované rozlíšenia: max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px ; Podpora audia: 8 Kanálov - Audio z kamier ; Audio vstupy: 1 ks. CINCH ; Audio výstupy: 1 ks. CINCH ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Podporované pevné disky: 1 x 20 TB SATA ; Inteligentná analýza obraz ;
368,72 €
S DPH
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 12 Mpx- 4000 x 3000 px |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 8 Kanálov - Audio z kamier Podpora dvojsmerného audia |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265/ Smart H.264+ / H.264 |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 80 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 1 x 20 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Funkcia Smart Playback Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 8 kamier |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-4510/100 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, FTP, DDNS, SNMP, Alarm Server, P2P, Auto Register, IP Search |
| ONVIF: | 22.12 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo DMSSiOS (iPhone): Aplikácia zadarmo DMSS Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Sériové porty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | SMD PLUS – vyhľadávanie objektu klasifikovaného ako: človek, cestné vozidlo Filtrovanie falošných poplachov na základe rozoznávania osôb a vozidiel Zóny súkromia Funkcie realizované spoluprácou zapisovača s kamerami podporujúcimi tieto funkcie : Inteligentná analýza obrazu : obvodová ochrana, zmena scénydetekcia tváre- podporuje 6 druhov extrakcie atribútov tváre Rozoznávanie tvárí počítanie osôbtepelná mapa |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 10 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| Rozmery: | 260 x 233 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


