shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DOMÁCI TELEFÓN ADP-12A3
Počet tlačidiel (obyvateľ domu): 1 ; Komunikácia: káblom (duplex) ; Hlavné vlastnosti: Hands-free domáca stanica Tlačidlo otvárania druhej bránky/brány Tlačidlo diskrétneho odposluchu okolia stanica pri bráne ; Napájanie: 12 V DC ;
54,32 €
S DPH
| DOMÁCA STANICA: | |
| Počet tlačidiel (obyvateľ domu): | 1 |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Farba: | Šedý |
| Montáž: | Povrchové / Pod omietkové |
| Vybrané vlastnosti: | Malé rozmery |
| Hmotnosť: | 0.195 kg |
| Rozmery: | 65 x 146 x 52 mm |
| DOMÁCA STANICA: | |
| Komunikácia: | káblom (duplex) |
| Dĺžka káblu: | 0 ... 50 m @ 0.5 mm² (nie je súčasťou balenia) 50 ... 100 m @ 0.75 mm² (nie je súčasťou balenia) |
| Hlavné vlastnosti: | Hands-free domáca stanica Tlačidlo otvárania druhej bránky/brány Tlačidlo diskrétneho odposluchu okolia stanica pri bráne |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | < 0.2 W Pohotovostný režim < 2 W Prevádzka |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 90 x 137 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |

