shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASC2202C-D DAHUA
Počet podporovaných priechodov: 2 (obojsmerné) ; Počet podporovaných čítačiek: 4 ks. ; Podpora batérie: max. 7 Ah ; Vstupná linka: 12 ks. ; Výstupná linka: 4 ks. - Relé ; Komunikácia: 5x RS-485, Ethernet, 4x Wiegand 34/26 ;
1 038,56 €
S DPH
Centrála ASC2202C-D je určená pre systémy riadenia prístupu založených na elektrickom ovládaní otvárania dverí.
| Počet podporovaných priechodov: | 2 (obojsmerné) |
| Spolupráca: | DAHUA |
| Počet podporovaných čítačiek: | 4 ks. |
| Podpora batérie: | max. 7 Ah |
| Vstupná linka: | 12 ks. |
| Výstupná linka: | 4 ks. - Relé |
| Komunikácia: | 5x RS-485, Ethernet, 4x Wiegand 34/26 |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora 2 dverí (12 vchodov: 2x stav blokovania, 2x dverový senzor, 2x tlačidlo odchodu, 6x poplachová linka) 100000 indexovaných užívateľov História 500000 udalostí 128 časových harmonogramov Funkcia ochrany pred opakovaným použitím rovnakého kódu/karty na získanie prístupu (anti-passback) Automatické odoslanie poplachových správ do systému SmartPSS po použití kódu, karty alebo otlačku prsta definovaného ako otvorenie dverí pod nátlakom Poplach príliš dlho otvorených dverí a otvorenie bez povolenia Detekcia sabotáže - otvorenie krytu Zabudovaný watch dog Vzdialené programovanie z PC Hodiny reálneho času s batériovým udržovaním Kovový kryt - Index of ProtectionIP20, Trieda mechanickej odolnostiIK04 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 2.44 kg |
| Rozmery: | 273 x 338 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
