shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA ASM100-D DAHUA
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 3 ... 6 cm ; Komunikácia: USB 2.0 ; Kryt: Plastová ;
147,67 €
S DPH
Interiérová čítačka kariet a kľúčeniek.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 3 ... 6 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | USB 2.0 |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 5 V DCz portu USB |
| Maximálny odber prúdu: | 100 mA |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | <= 95 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.082 kg |
| Rozmery: | 111 x 77 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

