shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KARTA WLAN USB WIFI-W5 150 Mbps @ 2.4 GHz OPTICUM
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz ; Podporované prenosové rýchlosti: 150 Mbps @ 2.4 GHz ; Výkon vysielača: 17 dBm @ IEEE 802.11b, 14 dBm @ IEEE 802.11g, 13 dBm @ IEEE 802.11n (HT20) 13 dBm @ IEEE 802.11n (HT40) ; Rozmery: 198 x 16 x 15 mm ;
7,37 €
S DPH
Adaptér WIFI-W5 je malá, ultra rýchla sieťová karta pracujúca v technológii 802.11b/g/n, ktorá umožňuje bezdrôtovo využívať internetové funkcie na dekodéri
Modul Wi-Fi využívajúci USB 2.0, kompatibilný s takmer všetkými prijímačmi na trhu
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 150 Mbps @ 2.4 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Adaptér bezdrôtovej siete |
| Typ antény: | Všesmerová anténa 5 dBi- Vonkajšie, Integrovaná |
| Rozhranie: | USB 2.0 |
| Rozsah frekvencie: | 2.4120 GHz ... 2.4835 GHz |
| Výkon vysielača: | 17 dBm± 1.5 @ IEEE 802.11b, 14 dBm± 1.5 @ IEEE 802.11g, 13 dBm± 1.5 @ IEEE 802.11n(HT20) 13 dBm± 1.5 @ IEEE 802.11n(HT40) |
| Citlivosť prijímača: | 11n HT40 MCS7 : -64 dBm |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, TKIP/AES, WAPI |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikátor |
| Ovládače: | Windows CE/2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X, Linux 2.6 |
| Certifikáty: | CE |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 198 x 16 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | OPTICUM |
| Záruka: | 2 roky |
