shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACIA LIŠTA OR-AE-13144 (4 ZÁSUVKY + 2 USB) ORNO
Celkový maximálny prúd: 10 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 4 zásuvky s ochranným kontaktom 10A/250V, 2 USB portami 2.1A/5V ; Dĺžka kábla: 1.4 m ;
22,13 €
S DPH
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Počet zásuviek: | 4 zásuvky s ochranným kontaktom 10A/250V, 2 USB portami 2.1A/5V |
| Vypínač: | ![]() |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela + Šedý |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 94 x 78 x 78 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
OR-AE-13144
Skladom

