shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONEKTOR KEYSTONE FX-G-55
Typ konektora: Zásuvka DC 2.1/5.5mm ; Farba: Čierny ; Pripevňovanie vodiča: Skrutkové svorky ; Určenie: Patch panel Keystone ;
3,85 €
S DPH
| Typ konektora: | Zásuvka DC 2.1/5.5mm |
| Farba: | Čierny |
| Pripevňovanie vodiča: | Skrutkové svorky |
| Určenie: | Patch panel Keystone |
| Materiál: | PET |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž bez použitia náradia Štandard montáže Keystone |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | 18.5 x 21 x 36 mm (W x H x D) |
| Záruka: | 2 roky |
FX-G-55
Skladom
