shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA SPEED DOME KAMER OPSD-5
Určený pre ochranu rýchlootočných kamier (speed dome). Ochrana proti prepätiu: video cesta (symetrický alebo nesymetrický signál). RS-485, napájanie DC 12V alebo AC 24V;
11,88 €
S DPH
Naše štatistiky, nazbierané po mnohých rokoch služby ukazujú, že asi 25 percent poškodení elektronických prístrojov je spôsobené prepätím.
Prepätie vyvolané elektromagnetickým poľom v blízkosti úderu blesku alebo krátkeho, prudkého skoku napájania.
Obmedzovač prepätia OPSD-5 je určený pre ochranu pred prepätím kamier Speed Dome.
POZOR! Pred instaláciou sa odporúča zoznámiť sa s odporúčaniami nižšie: Pripojovacie práce nemožno vykonávať počas búrky. OPSD-5 je treba pripojiť k dobrému uzemneniu. Obmedzovač je nutné umiestniť čo najbližšie chránenému zariadeniu.
| Štandard: | AHD- 5 MpxHD-CVI- 8 Mpx4K UHDHD-TVI- 5 MpxCVBS- PAL / NTSC |
| Zariadenie chráni: | Video cesta (nesymetrický alebo symetrický signál) RS-485Napájanie 12V DC Napájanie 24V AC |
| Typ zásuvky pre vstup: | svorkovnica |
| Typ zásuvky pre výstup: | svorkovnica |
| Prahové napätie: | >2.4 V (vedenie/vedenie) ( Video ) >8.2 V (vedenie/vedenie) ( RS-485) >15 V (vedenie/vedenie) ( Napájanie 12V DC ) >36 V (vedenie/vedenie) ( Napájanie 24V AC ) >18.4 V (vedenie/uzemnenie) ( Video ) >19.4 V (vedenie/uzemnenie) ( RS-485) >47 V (vedenie/uzemnenie) ( Napájanie 12V DC ) >47 V (vedenie/uzemnenie) ( Napájanie 24V AC ) |
| Maximálny vybíjací prúd: | 5 kA ( Video ) 5 kA ( Napájanie 12V DC ) 5 kA ( Napájanie 24V AC ) |
| Maximálna hodnota impulzu prúdu RS-485 (t=8.3ms): | 30 A |
| Sériová impedancia na linke: | 1 Ω ( Vodič Video ) |
| Kapacita: | < 7 pF ( Video ) |
| Doba odozvy: | 15 ns ( Video ) 15 ns ( RS-485) 15 ns ( Napájanie 12V DC ) 15 ns ( Napájanie 24V AC ) |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 120 x 91 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
OPSD-5
Skladom
