shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DISK SSD USB-S806-32-128GB 128 GB USB 3.2 Gen 2 DAHUA
Kapacita: 128 GB ; Rozhranie: USB 3.2 Gen 2 - USB-A ; Rýchlosť ukladania: max. 460 MB/s ; Rýchlosť čítania: max. 520 MB/s ;
25,87 €
S DPH
Vysokokvalitný externý SSD s rozhraním USB 3.2
USB-S806-32-128GB je disk vybavený pamäťou 3D NAND Flash
| Kapacita: | 128 GB |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2 - USB-A |
| Rýchlosť ukladania: | max. 460 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | max. 520 MB/s |
| Technológia: | Pamäť 3D NAND Flash Súborový systém: exFAT |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 69 x 20 x 7.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
