shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN-S1201A VIDOS
Čidlo: 1/2.7 " Fish Eye, 2 Mpx ; Uhol záberu: 170 ° ; LED osvetleni ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Štandard : Unique EM 125kHz ; Počet podporovaných predplatných: 1 ;
207,05 €
S DPH
Domáci video telefón je inštalovaný v podomietkovom kryte
S1201A je určený na spoluprácu s domácimi videotelefónmi a panelmi zhodnými s digitálnym systémom VIDOS DUO
| Kompatibilita: | VIDOS DUO |
| Čidlo: | 1/2.7 " Fish Eye CMOS, 2 Mpx |
| Uhol záberu: | 170 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Štandard: Unique EM 125kHz |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Video výstup: | compatible with the VIDOS DUO digital video doorphone system |
| Vybrané vlastnosti: | Kabeláž – 2 žily bez polarizácie Výstup relé : 1 ks. alebo 2 ks. - B5 module Obsluha až 13 vnútorných zariadení (monitory/domáce jednotky) Spolupráca so senzormi PIR Stále alebo cyklické približovanie pozorovaného obrazu Obsluha elektromagnetických zámok a elektromagnetických pohonov Napájanie elektrozámky: 12V DC / max. 300mA Ľahké pridávanie a odstraňovanie používateľov prostredníctvom príveskov MASTER |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Spotreba energie: | <= 3 W (práca) <= 0.8 W (režim Standby) |
| Kryt: | Kyselinovzdorná oceľ / Plast, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| Rozmery: | 220 x 119 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
S1201A
Skladom


