shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IZOLAČNÁ UPCHÁVKA G3/4 IP68 3/4 " DAHUA
Index of Protection: IP68 ; Typ (rozmery): 3/4 " ; Priemer kábla: Ø 9 ... 16 mm, 2x Ø 4 ... 8 mm ;
0,68 €
S DPH
Cable gland with 3/4" thread in gray.
Upchávka chráni tak kábel pred ostrými hranami krytu zariadenia, ako aj zariadenie pred pôsobením nežiaducich vonkajších faktorov.
| Index of Protection: | IP68 |
| Typ (rozmery): | 3/4 " |
| Priemer kábla: | Ø 9 ... 16 mm, 2x Ø 4 ... 8 mm |
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | Ø 38 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
