shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTRICKÁ KOCKA KE-LTF12-16.0 SIMET
Počet dráh: 12 ; Typ konektora: svorkovnica ; Menovité napätie: 400 V ; Menovitý prúd: 76 A ; Prierez kábla: 6 ... 16 mm² - Drôt 6 ... 10 mm² - Linka ; Farba: Oranžový ;
6,11 €
S DPH
| Počet dráh: | 12 |
| Typ konektora: | svorkovnica |
| Menovité napätie: | 400 V |
| Menovitý prúd: | 76 A |
| Prierez kábla: | 6 ... 16 mm² - Drôt 6 ... 10 mm² - Linka |
| Farba: | Oranžový |
| Rozmery: | 153 x 27 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
KE-LTF12-16.0
Skladom
