shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROINŠTALAČNÁ RÚRKA KRP-20-UV/2M
Priemer: Ø 20 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Vybrané vlastnosti: Odolnosť na žiarenie UV ;
1,35 €
S DPH
Elektroinštalačná rúrka je určená na vedenie elektroinštalácie v budovách, zaisťuje mechanickú ochranu káblov a vodičov, ktoré sú vedené vo vnútri nej.
| Priemer: | Ø 20 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Vybrané vlastnosti: | Odolnosť na žiarenie UV |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Záruka: | 2 roky |
KRP-20-UV/2M
Skladom
