shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
METER OF CAPACITANCE, INDUCTANCE AND RESISTANCE UT-603
The UT-603 meter allows you to measure capacitance, inductance, resistance, hFE, and also has the function of checking diodes and circuit continuity;
61,97 €
S DPH
The meter allows you to measure capacitance, inductance, resistance, hFE, and also has the function of checking diodes and circuit continuity.
| Meranie napätia DC: | ![]() |
| Meranie napätia AC: | ![]() |
| Meranie prúdu DC: | ![]() |
| Meranie AC prúdu: | ![]() |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (0.8% + 3) @ 0.1 Ω , 2 kΩ ± (0.8% + 1) @ 0.001 kΩ , 20 kΩ ± (0.8% + 1) @ 0.01 kΩ , 200 kΩ ± (0.8% + 1) @ 0.1 kΩ , 2 MΩ ± (0.8% + 1) @ 0.001 MΩ , 20 MΩ ± (2.0%(RD-12) + 5) @ 0.01 MΩ 2000 MΩ @ 1 MΩ - ilustratívne meranie |
| Meranie kapacity: | 2 nF ± (1% + 5) @ 0.001 nF , 20 nF ± (1% + 5) @ 0.01 nF , 200 nF ± (1% + 5) @ 0.1 nF , 2 µF ± (4% + 5) @ 0.001 µF , 20 µF ± (4% + 5) @ 0.01 µF , 200 µF ± (4% + 5) @ 0.1 µF , 600 µF @ 1 µF - ilustratívne meranie |
| Meranie indukcie: | 2 mH ± (2% + 8) @ 0.001 mH , 20 mH ± (2% + 8) @ 0.01 mH , 200 mH ± (2% + 8) @ 0.1 mH , 2 H ± (5% + 5) @ 0.001 H , 20 H ± (5% + 5) @ 0.01 H , 200 H @ 0.1 H - ilustratívne meranie |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie impulzovej šírkovej modulácie: | ![]() |
| Meranie teploty: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Veľký, prehľadný LCD displej s podsvietením Hold – zastavenie ukazovateľa merača Estetická a odolná konštrukcia |
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6LR61 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 172 x 84 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
UT-603
Skladom


