shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PÁSKA DO TLAČIARNE ETIKIET TZE-211/6MM
Šírka pásky: 6 mm ; Technológia tlače: Termotransfer ; Farba: Čierna tlač na bielom pozadí ;
8,65 €
S DPH
Cartridge s bielou laminovanou páskou pre tlačiarne etikiet Brother P-touch
| Šírka pásky: | 6 mm |
| Dĺžka pásky: | 8 m |
| Technológia tlače: | Termotransfer |
| Farba: | Čierna tlač na bielom pozadí |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 87 x 67 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | Brother |
| Záruka: | 2 roky |
