shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
REPRODUKTOROVÝ DRŽIAK BRATECK-SB-24
Nosnosť: 3.5 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 60 mm ; Zvislé naklonenie: ± 20 ° ; Vodorovné otáčanie: ± 70 ° ;
3,44 €
S DPH
Držiak umožňuje rýchle a jednoducho pripevniť reproduktor k stene.
Držiak umožňuje plynulú reguláciu uhla náklonu reproduktora vodorovne v rozsahu ± 70° a zvisle v rozsahu ± 20°.
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Nosnosť: | 3.5 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 60 mm |
| Zvislé naklonenie: | ± 20 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ± 70 ° |
| Rozmery: | 87 x 47 x 60 mm |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
