shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS702Y Hikvision
Kompatibilita: HIKVISION 2-wire ; Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ; Čidlo: 2.1 Mpx CMOS ; Rozlíšenie fotoaparátu: 1920 x 1080 ; Zorný uhol kamery: 146 ° ; IR prisvetľova ; Vstupy alarmu: 4 ks. ; Výstupy relé: 2 x NO/NC ; Kompatibilita: HIKVISION 2-wire ; Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, ; Vstupy alarmu: 8 ; Kompatibilita: HIKVISION 2-wire ;
1 011,17 €
S DPH
Dvojkáblová súprava domáceho videotelefónu HIKVISION s 7" dotykovým monitorom a kontrolérom vybaveným 4 2 káblovými zbernicami
Domáci video telefón je inštalovaný v omietkovom kryte
Zariadenie má možnosť spolupráce s aplikáciouHik-Connec pre mobilné zariadenia
Priložený ovládač DS-KAD704Y umožňuje tiež spojenie systému domáceho videotelefónu so sieťou LAN a jej prostredníctvom k internetu
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN:
Kompatibilita:HIKVISION 2-wire - rad YTlačidlo zvonku dverí:1 ks.Čidlo:2.1 MpxCMOSRozlíšenie fotoaparátu:1920 x 1080 - 1080pZorný uhol kamery:146 °Metóda kompresie obrazu:H.264IR prisvetľovač:
Sieťové protokoly:TCP/IP, RTSP, SIPVstupy alarmu:4 ks.Výstupy relé:2 x NO/NCVybrané vlastnosti:True WDR - Wide Dynamic Range, DNR - Digitálna redukcia šumu v obraze, BLC - Kompenzácia protisvetla, Detekcia pohybu, Obojsmerná komunikácia, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Tlmenie audio šumu a odstránenie ozveny, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložiaNapájanie:24 V DC- HIKVISION 2-wireSpotreba energie:< 4 WPrevádzková teplota:-40 °C ... 60 °CKryt:Kovová + PlastFarba:ČiernyIndex of Protection:IP65Hmotnosť:0.38 kgRozmery:100 x 98 x 44 mmVNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | HIKVISION 2-wire - rad Y |
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 128 MB (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Obojsmerná komunikácia, Plynulé nastavenie parametrov monitoru: jas obrazu, hlasitosť vyzváňania a hlasitosť konverzácie, Automatické fotografovanie a ukladanie fotografií v prípade neodpovedania na tlačidlo zvončeka, Podpora IP Hikvision kamier, Možnosť priamej komunikácie medzi dvoma alebo viac panelmi, Zaznamenanie krátkej hlasovej správy v prípade, že nedôjde k odpovedi na tlačidlo zvončeka Obsluha zachycovania fotografie počas videohovorov Podpora microSD - max. 128 GB kariet - 16 GB súčasťou balenia, Zariadenie je úplne konfigurovateľné prostredníctvom softvéru iVMS4200. Okrem toho má zariadenie možnosť spolupráce s aplikáciou Hik-Connectpre mobilné zariadenia |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | ![]() Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | ![]() |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: | 2 |
| Napájanie: | 24 V DC- HIKVISION 2-wire |
| Spotreba energie: | <= 4 W |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 200 x 140 x 25 mm |
PUZDRO:
| Počet pripevňovaných modulov: | 1 ks. |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Farba: | Žula |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 117 x 107 x 37 mm |
Switch:
| Počet portov: | 6 x HIKVISION 2-wire ( 4 x zariadenie, 2 x Možnosť pripojenia v sériách ) , 1 x RJ-45 |
| Kompatibilita: | HIKVISION 2-wire - rad Y |
| Vybrané vlastnosti: | upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Kryt: | Plastová |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 144 x 90 x 66 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, rumunština, srbština, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303992 |
| Záruka: | 3 roky |

