shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SAMOVULKANIZAČNÁ PÁSKA EXTRA-POWER/2.5MX19/VULCAN TESA
Dĺžka: 2.5 m ; Hrúbka: 0.50 mm ; Šírka: 19 mm ; Farba: Čierny ; Materiál: Silikón ;
9,86 €
S DPH
Samolepiaca opravná páska Tesa je vysoko odolná multifunkčná páska na použitie v interiéri a exteriéri
Ideálna na opravu potrubí a rúr, je tiež ideálna ako nevodivá elektrická páska na dočasné opravy vodičov
| Dĺžka: | 2.5 m |
| Hrúbka: | 0.50 mm |
| Šírka: | 19 mm |
| Farba: | Čierny |
| Materiál: | Silikón |
| Odolnosť na žiarenie UV: | ![]() |
| Vodeodolné: | ![]() |
| Odolnosť na pôsobenie ozónu: | ![]() |
| Odolnosť voči olejom a tukom: | ![]() |
| Odolná voči tlaku: | <= 12 bar |
| Pevnosť v ťahu: | 750 %, 33 N/cm |
| Dielektrická odolnosť: | 8000 V |
| Tepelná odolnosť: | -60 °C ... 260 °C |
| Výrobca / Značka: | TESA |
| Záruka: | 2 roky |

