shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IZOLAČNÝ ROZPOJOVAČ HIS-100/3 TROJFÁZOVÝ 100 A EATON
Druh zariadenia: Izolačný rozpojovač, Trojfázový ; Menovitý prúd: 100 A ; Počet pólov: 3 ; Kategória používania: AC23A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
23,11 €
S DPH
Izolačný rozpojovač má za úlohu odizolovať celú inštaláciu od elektrickej siete
Zariadenie HIS-100/3 je určené na montáž na lište DIN TS-35
| Druh zariadenia: | Izolačný rozpojovač, Trojfázový |
| Menovitý prúd: | 100 A |
| Menovité napätie: | 240 V AC, 50/60 Hz 415 V AC, 50/60 Hz |
| Menovitý krátkodobý prúd: | 2000 A |
| Počet pólov: | 3 |
| Kategória používania: | AC23A |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť pripojenia s pomocou hrebeňových alebo kolíkových prípojníc Indikátor polohy kontaktov Možnosť zaplombovania |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.307 kg |
| Rozmery: | 84 x 76 x 52.5 mm |
| Výrobca / Značka: | EATON |
| Záruka: | 2 roky |
