shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ LS-60X40/B STASINSKI
Šírka: 60 mm ; Výška: 40 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC ; Farba: Čierny ; Index of Protection: IP30 ;
13,23 €
S DPH
Káblový žľab je určený na vedenie elektroinštalácií v budovách, umožňuje ľahké ukladanie a výmenu káblov.
| Šírka: | 60 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s normami PN-EN 50085-2-1:2008+Al:2011, PN-EN 50085-1:2010+A1:2013-10 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP30 |
| Hmotnosť: | 0.93 kg |
| Výrobca / Značka: | STASINSKI |
| Záruka: | 2 roky |
