shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KÁBLOVÝ ŽĽAB JEDNODUCHÝ KKP-90X60/2M
Šírka: 90 mm ; Výška: 60 mm ; Dĺžka: 2000 mm ; Materiál prevedenia: PVC Trieda VO ; Vybrané vlastnosti: Možnosť montáže priehradky vo vnútri žľabu ; Index of Protection: IP30 ;
18,50 €
S DPH
Káblový žľab je určený na vedenie elektroinštalácií v budovách, umožňuje ľahké ukladanie a výmenu káblov..
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC Trieda VO |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť montáže priehradky vo vnútri žľabu Súbor obsahuje 2 spony |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP30 |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| Záruka: | 2 roky |
KKP-90X60/2M
Skladom
