shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA IP APTI-AI504CA4-27135Z - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm -MOTOZOOM
Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Čidlo: 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS ; Rozlíšenie: 2592 x 1944, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 95 ° ... 25 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Inteligentná analýza obrazu ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
189,51 €
S DPH
Kamera IP s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.264 / H.265 zaisťujúcim čisté a plynulejšie vysielanie obrazu v maximálnom rozlíšení 5 MPx
Držiak kamery dovoľuje nastaviť kameru v ľubovoľnom smere, a napájacie káble skryť dovnútra neho
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Kamera disponuje rozsiahlou funkciou inteligentnej analýzy obrazu
Použitý objektív motozoom s ohniskovou vzdialenosťou 2.7 ... 13.5 mm umožňuje regulovať na diaľku zorný uhol
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3af spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
| Štandard: | TCP/IP |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Rozlíšenie: | 2592 x 1944 - 5 Mpx, 2560 x 1440 - 3.7 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 95 ° ... 25 ° (údaje výrobcu) 90 ° ... 29 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s@ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón Vstup pre externý mikrofón Audio výstup Podpora dvojsmerného audia |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP, UDP, SNMP |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo BitVisioniOS (iPhone): Aplikácia zadarmo BitVision |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom Inteligentná analýza obrazu : narušenie, prekročenie línie, detekcia podozrivej činnosti, detekcia zhromaždenie osôb, detekcia pohybu založená na odhalení človeka, detekcia tváreWDR - 120 dB - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkami ROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuFlicker Control - Technológia eliminujúca oči unavujúci efekt mihotania obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaHLC - Kompenzácia silného (bodového) svetla Možnosť zmeny rozlíšenia, kvality a šírky pásma ICR - Mechanický IR filterDetekcia pohybuZóny súkromiaMirror - Zrkadlový odraz obrazu Režim deň/noc - konfigurovateľný Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC/ 590 mA |
| Spotreba energie: | <= 7.1 W |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.21 kg |
| Rozmery: | 262 x 106 x 106 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
APTI-AI504CA4-27135Z
Skladom

