shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA IP DS-2CD1021-I(2.8MM)(F) - 1080p Hikvision
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: H.264+ / H.264 ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
153,45 €
S DPH
Kamera IP s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.264 / H.265 zaisťujúcim čisté a plynulejšie vysielanie obrazu v maximálnom rozlíšení 1080p
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3af spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° (údaje výrobcu) 108 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s@ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, Bonjour |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo Hik-ConnectiOS: Aplikácia zadarmo Hik-Connect |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | Hlavný prúd : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ Pomocný prúd : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ |
| Hlavné vlastnosti: | D-WDR - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuAnti-Flicker - Technológia eliminujúca oči unavujúci efekt mihotania obrazu EXIR – technológia vysoko efektívnych infračervených diód, ktoré rovnomerne osvetľujú celú scénu, rovnako tak centrálny bod, ako i rohy BLC - konfigurovateľná kompenzácia protisvetlaICR - Mechanický IR filterDenný/nočný režim Konfigurovateľné zóny súkromiaDetekcia pohybuMirror - Zrkadlový odraz obrazu Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC/ 410 mA |
| Spotreba energie: | <= 5 W @ 12 V DC <= 6.5 W @ PoE (802.3af) |
| Kryt: | Compact - Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 171 x 70 x 66 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, ukrajinčina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311315998 |
| Záruka: | 3 roky |


