shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1200T-Z-A-2712-S6 - 1080p 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Objektív: - Motozoom ; Uhol záberu: 98 ° ... 28 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ;
141,59 €
S DPH
Megapixelová kamera so senzorom Progressive scan CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
V prípade video prenosu s pomocou krútenej dvojlinky a transformátorov prispôsobujúcich impedanciu je nutné zohľadniť možnosť, že sa objavia odrazy signálu a vzájomné prelínanie signálov
Použitý objektív motozoom s ohniskovou vzdialenosťou 2.7 ... 12 mm umožňuje regulovať na diaľku zorný uhol
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, 960 x 576 - 960H, PAL |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom - Kamera nemá funkciu autofocus |
| Uhol záberu: | 98 ° ... 28 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Spolupráca s osvetlením IR: | ICR - Mechanický IR filter |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS- 1 Vpp/ 75 Ω |
| Pomer signál/šum (S/N): | >65 dB |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom - Ovládanie je možné len z úrovne zapisovačov Dahua v režime HD-CVI D-WDR - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla Denný/nočný režim ICR - Mechanický IR filterAutomatické vyrovnávanie bielejAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Zóny súkromia - max. 8Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Napájanie: | 12 V DC/ 530 mA |
| Spotreba energie: | <= 6.4 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 105 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

