icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW2802T-Z-A-3711 - 8.3 Mpx 3.7 ... 11 mm -MOTOZOOM-DAHUA
Megapixelová kamera so senzorom 1/1.8" CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL.
Zmeny štandardu sú uskutočňované prostredníctvom konfiguračných prepínačov.
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD).
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz..
Kamere z radu "Starlight" stačí na získanie jasne farebného obrazu veľmi slabé osvetlenie.
V prípade video prenosu s pomocou krútenej dvojlinky a prispôsobujúcich transformátorov je nutné zohľadniť možnosť, že sa objavia odrazy signálu a vzájomné prelínanie signálov.
Použitý objektív motozoom s ohniskovou vzdialenosťou 3.7 ... 11 mm umožňuje regulovať na diaľku zorný uhol.
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67.
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie: | HD-CVI: 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD 2880 x 1920 - 6 Mpx 2560 x 1440 - 3.7 Mpx; AHD/ HD-TVI: 2592 x 1944 - 5 Mpx, 2560 x 1440 - 3.7 Mpx CVBS: 960 x 576 - 960H |
| Objektív: | 3.7 ... 11 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 112 ° ... 46 ° (údaje výrobcu) 105 ° ... 46 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS- 1 Vpp/ 75 Ω |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI, Vstup pre externý mikrofón - iba HD-CVI |
| Pomer signál/šum (S/N): | >65 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom - Ovládanie je možné len z úrovne zapisovačov Dahua v režime HD-CVI WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range2D-DNR/ 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla ICR - Mechanický IR filterAutomatické vyrovnávanie bielejAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu Mirror - Zrkadlový odraz obrazu |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Napájanie: | 12 V DC/ 800 mA |
| Spotreba energie: | <= 9.5 W |
| Kryt: | Dome, Hliník |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 107 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

