shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HDBW5249R-ASE-NI-0360B Full-Color - 1080p 3.6 mm DAHUA
Čidlo: 1/2.8 " ; Veľkosť matrice: 2 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 88 ° ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3af), ePoE, 12 V DC ;
443,01 €
S DPH
Kamera IP s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.265 / H.264 zaisťujúcim čisté a plynulejšie vysielanie obrazu v maximálnom rozlíšení 1080p
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3af spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
Zariadenie je vybavené technológiou ePoE, ktorá umožňuje prenos 800 m pri rýchlosti 10 Mb/s alebo 300 m s rýchlosťou 100 Mb/s cez krútenú dvojlinku kat. 5e
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 960 - 1.3 Mpx, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 88 ° (údaje výrobcu) 85 ° (naše testy) |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón Audio výstup Podpora dvojsmerného audia Detekcia zvuku |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s@ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, IEEE 802.1x, SNMP |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 18.12 |
| Hlavné vlastnosti: | WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkami BLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla Možnosť zmeny rozlíšenia, kvality a šírky pásma Detekcia pohybuKonfigurovateľné zóny súkromiaMirror - Zrkadlový odraz obrazu Tepelná mapa - označené oblastí s rôznou intenzitou pohybu v obraze príslušnými farbamiAnalýza IVS: prekročenie línie, narušenie- klasifikácia osôb a vozidiel, odhodený/chýbajúci predmet, rýchly pohyb, detekcia podozrivej činnosti, zmena scény, nelegálne parkovanie, detekcia zhromaždenie osôb, počítanie osôb- detegovanie a podpora 4 nezávislých oblastí, detekcia tváre- pokročilé funkcie rozoznávania a vyhľadávania tvárí |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo DMSSiOS (iPhone): Aplikácia zadarmo DMSS |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | PoE (802.3af), ePoE, 12 V DC/ 320 mA |
| Spotreba energie: | <= 3.8 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 90 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

