shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-HDBW3541F-AS-0280B-S2 - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2960 x 1668, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2048 x 1536, 2304 x 1296, 1920 x 1080, ; Uhol záberu: 111 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
483,51 €
S DPH
Kamera IP s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.264 / H.265 zaisťujúcim čisté a plynulejšie vysielanie obrazu v maximálnom rozlíšení 5 MPx
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3af spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
Vďaka používanej technológii "Starlight" stačí kamere veľmi slabé osvetlenie na získanie jasného farebného obrazu
Kamera má veľmi plochý profil, vďaka čomu má od stropu odstup len 65 mm
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Rozlíšenie: | 2960 x 1668 - 5 Mpx, 2688 x 1520 - 4 Mpx, 2560 x 1440 - 3.7 Mpx, 2048 x 1536 - 3 Mpx, 2304 x 1296 - 3 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 960 - 1.3 Mpx, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 111 ° (údaje výrobcu) 104 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón Vstup pre externý mikrofón Audio výstup Podpora dvojsmerného audia Detekcia zvuku |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s@ 5 Mpx25 políčok/s@ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, SNMP |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkami AI SSA AI Smart Scene Adaptive - scene auto-adaptation using deep learning algorithms to detect environmental conditions such as rain, fog, backlight, low light and flickering, in order to set the optimal image parameters SMD 4.0 – vyhľadávanie objektu klasifikovaného ako: človek, cestné vozidlo – navýšená vzdialenosť detekcie a odolnosť voči falošným poplachom Podpora NAS - Network Attached Storage – umožňuje pripojenie zdrojov pamäti priamo do počítačovej siete. BLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla Možnosť zmeny rozlíšenia, kvality a šírky pásma Detekcia pohybuKonfigurovateľné zóny súkromiaICR - Mechanický IR filterMirror - Zrkadlový odraz obrazu Analýza IVS: prekročenie línie, narušenie- klasifikácia osôb a vozidiel |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo DMSSiOS (iPhone): Aplikácia zadarmo DMSS |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC/ 470 mA |
| Spotreba energie: | <= 5.9 W @ 12 V DC<= 7.2 W @ PoE |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Rozmery: | Ø 111 x 65 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
IPC-HDBW3541F-AS-028
Skladom


