shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA IP APTI-AI805VA2-28W-L Full-Color - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mm
Veľkosť matrice: 8.3 Mpx ; Čidlo: 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS ; Rozlíšenie: 3840 x 2160, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Vstup pre externý mikrofón ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
145,67 €
S DPH
Kamera IP s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.264 / H.265 zaisťujúcim čisté a plynulejšie vysielanie obrazu v maximálnom rozlíšení 8.3 MPx, 4K UHD
Kamera z radu FULL-COLOR nemá čiernobiely režim, ale umožňuje získať jasný, farebný obraz dokonca i za veľmi nepriaznivých osvetľovacích podmienok
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3af spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
| Štandard: | TCP/IP |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx4K UHD, 2560 x 1440 - 3.7 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s@ 8.3 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón - Zásuvka Jack 3.5 mm Audio výstup - Zásuvka Jack 3.5 mm Prenos audia po sieti Zhoda so štandardom AAC |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo BitVisioniOS (iPhone): Aplikácia zadarmo BitVision |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | WDR - 140 dB - Wide Dynamic Range 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuFlicker Control - Technológia eliminujúca oči unavujúci efekt mihotania obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaHLC - Kompenzácia silného (bodového) svetla Možnosť zmeny rozlíšenia, kvality a šírky pásma ICR - Mechanický IR filterZóny súkromiaOtočenie obrazu a zrkadlový odraz Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu Inteligentná analýza obrazu : narušenie, prekročenie línie, detekcia zhromaždenie osôb, detekcia podozrivej činnosti, detekcia pohybu založená na odhalení človeka uploading face captures to FTP} |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC/ 450 mA |
| Spotreba energie: | <= 5.4 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 91 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |

