shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-W34A-TUYA Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mm
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya;Čidlo: 1/2.9 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 3 Mpx ; Rozlíšenie: 2304 x 1296 ; Uhol záberu: 79 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n Inteligentné sledovanie objektov ; Napájanie: 5 V DC ;
31,61 €
S DPH
Kamery spolupracujúce s používateľsky prívetivou platformou Tuya boli navrhnuté so zvláštnou starostlivosťou o zjednodušenie procesu konfigurácie a umožnenie používateľovi vytvoriť jednoduchý a efektívny monitorovací systém
Veľmi ľahká prevádzka pomocou mobilných zariadení (Android / iOS) umožňuje užívateľom pohodlnú a vzdialenú správu a tiež ovládať kameru
Použitý Wi-Fi modul umožňuje vzdialenú komunikáciu s kamerou na max. vzdialenosť do 30 m
Pozor%
Kamera na použitie v interiéroch
Zariadenia radu Tuya nemajú rozhranie WEB
Kamera spolupracuje len s mobilnou aplikáciou (kamera nespolupracuje so zapisovačmi)
Ovládanie zariadenia a nastavenie harmonogramu je možné, pokiaľ má zariadenie prístup k internetu
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 79 ° (údaje výrobcu) 85 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -15 ° ... 60 ° |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Prenos audia po sieti, Podpora dvojsmerného audia |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s@ 3 Mpx |
| Sieťové protokoly: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) Tuya Smartaplikácia zadarmo pre Android Tuya Smartaplikácia zadarmo pre iOS |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Dosah : 30 m (otvorený priestor) Inteligentné sledovanie objektov Upozorňovanie Video PUSH Detekcia pohybuD-WDR - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeZvuková signalizácia ICR - Mechanický IR filterTlačidlo RESET |
| Napájanie: | 5 V DC/ 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) alebo Port USB |
| Spotreba energie: | <= 6 W |
| Kryt: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | Ø 82 x 115 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
APTI-W34A-TUYA
Skladom

