shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONCOVÁ ZÁSUVKA LE-753140 Valena Life RJ-45 LEGRAND
Montáž: Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; Určenie: RJ-45 ; Vybrané vlastnosti: Splňuje požiadavky kategórie 5e, ;
16,04 €
S DPH
Zariadenie predstavuje ukončenie štrukturálnej kabeláže pre kábel UTP cat.5e
| Montáž: | Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Určenie: | RJ-45 |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Počet výstupov: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | Splňuje požiadavky kategórie 5e, Praktický systém pripevnenia krútenej dvojlinky nevyžaduje použitie náradia |
| Hmotnosť: | 0.062 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
