shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KRYT POPLACHOVEJ CENTRÁLY OPU-4-P SATEL
Miesto pre batériu: 7 Ah / 12 V ; Ochrana proti sabotáži: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia ; Použitie: INTEGRA, CA-6-P, CA-10-P, MODU GSM ;
29,22 €
S DPH
| Transformátor: | 40 alebo 60 VA (nie je súčasťou balenia) |
| Napájanie: | ![]() |
| Miesto pre batériu: | 7 Ah / 12 V |
| Ochrana proti sabotáži: | Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia |
| Zaťažiteľnosť výstupu TAMPER: | ![]() |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Použitie: | INTEGRA, VERSA, CA-6-P, CA-10-P, MODU GSM |
| Napájací adaptér priložený: | ![]() |
| Rozmery: | 266 x 286 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
OPU-4-P
Skladom

