shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DS-KAW60-2N
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 21.6 V ... 29 V ; Maximálne zaťaženie: 2.5 A ; Výstupný výkon: 60 W ;
109,31 €
S DPH
Prepínací adaptér inštalovaný na koľajnici TS35/7.5 alebo 15 DIN, odolný voči vysokým prevádzkovým teplotám (až do 70°C).
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 85 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 21.6 V ... 29 V |
| Maximálne zaťaženie: | 2.5 A |
| Výstupný výkon: | 60 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Typ puzdra: | DIN |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéProti prepätiu |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 20 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 51 x 93 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305301453 |
| Záruka: | 3 roky |

