shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA IP APTI-42MP-37 PINHOLE - 4 Mpx 3.7 mm
Čidlo: 1/3 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Rozlíšenie: 2688 x 1512, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 70 ° ; Min. osvetlenie: 0.01 Lux ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
92,08 €
S DPH
Interiérová mikro kamera vybavená veľmi kvalitným čidlom CMOS
Čidlo s vysokým rozlíšením umožní dosiahnuť detailného obrazu, takže môžete túto kameru úspešne použiť napríklad k rozpoznávaniu osôb
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1512 - 4 Mpx, 2560 x 1440 - 3.7 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 3.7 mm (pinhole) |
| Uhol záberu: | 70 ° (údaje výrobcu) 90 ° (naše testy) |
| Pomer signál/šum (S/N): | 60 dB |
| Min. osvetlenie: | 0.01 Lux @ F1.6 (AGC vypnuté) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s- 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, SMTP, UDP |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón Prenos audia po sieti |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | 2.4 |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo BitVisioniOS (iPhone): Aplikácia zadarmo BitVision |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkamiFlicker Control - Technológia eliminujúca oči unavujúci efekt mihotania obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaHLC - Kompenzácia silného (bodového) svetla Možnosť zmeny rozlíšenia, kvality a šírky pásma Detekcia pohybuZóny súkromiaKonfigurovateľné: jas, kontrast, sýtosť Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu Inteligentná analýza obrazu : narušenie |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC/ 170 mA |
| Spotreba energie: | <= 2.1 W |
| Kryt: | Mini - Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 37.5 x 37.5 x 30 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |

