shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IP MOBILE CAMERA ATE-CAM-IPC925 - 1080p 2.8 mm AUTONE
Čidlo: 1/2.7 " SC2235 CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 95 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Metóda kompresie obrazu: H.264 ; Napájanie: 12 V DC ;
70,64 €
S DPH
Mobilná IP kamera opatrená konektorom M12, 6-pin – kód A poskytne obraz v maximálnom rozlíšení Full HD, 1080p
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " SC2235 CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 95 ° (údaje výrobcu) 87 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | >= 58 dB |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s@ 1080p |
| ONVIF: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T- Zásuvka M12, 6-pin - Kód A |
| Hlavné vlastnosti: | Detekcia pohybuAutomatické vyrovnávanie bielejAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu BLC - Kompenzácia protisvetla |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.3 |
| Východiskové heslo používateľa: | admin / - |
| Porty prístupu cez www: | 8899 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 8899 |
| Napájanie: | 12 V DC/ 600 mA |
| Spotreba energie: | <= 5 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 99 x 97 x 57 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
ATE-CAM-IPC925
Skladom


