shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PAL MOBILE CAMERA ATE-CAM-CVBS925 - 960H 2.8 mm AUTONE
Štandard: CVBS - PAL ; Čidlo: 1/3 " CMOS ; Rozlíšenie: 960 x 576 - 960H ; Uhol záberu: 91 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Napájanie: 12 V DC ;
53,10 €
S DPH
Kamera ATE-CAM-CVBS925 je určená na montáž mimo vozidiel
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP65
| Štandard: | CVBS- PAL |
| Čidlo: | 1/3 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 960 x 576 - 960H |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 91 ° (údaje výrobcu) 86 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | >50 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp/ 75 Ω - Zásuvka M12, 4-pin, Kód A |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaFilter ICR - spolupráca so žiarivkami IRAutomatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Použitie: | Kamera je určená na montáž mimo vozidiel |
| Napájanie: | 12 V DC/ 420 mA - Napájanie kamier napätím 12V DC priamo z rekordéru |
| Spotreba energie: | < 5 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 99 x 97 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
ATE-CAM-CVBS925
Skladom

