shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL DOMÁCEHO VIDEOTELEFÓNU DS-KD8003-IME1(B)/SURFACE/EU Hikvision
Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ; Čidlo: 2.1 Mpx CMOS ; Rozlíšenie fotoaparátu: 1920 x 1080 ; Zorný uhol kamery: 146 ° ; IR prisvetľova ; Vstupy alarmu: 4 ks. ; Výstupy relé: 2 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia, Domáci video telefón je inštalovaný v omietkovom kryte ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
379,38 €
S DPH
DS-KD8003-IME1(B)/SURFACE/EU je hlavná jednotka systému modulárneho domáceho videotelefónu značky Hikvision
S využitím hlavnej jednotky DS-KD8003-IME1(B)/SURFACE/EU možno domáci videotelefónny systém rozšíriť na max. 8 rozširujúcich modulov
Domáci video telefón je inštalovaný v omietkovom kryte
| Kompatibilita: | Hikvision - DS-KD-xx |
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Čidlo: | 2.1 MpxCMOS |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Zorný uhol kamery: | 146 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Ethernet: | 10/100 Mb/s |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, RTSP |
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Výstupy relé: | 2 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | Obojsmerná komunikácia, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Tlmenie audio šumu a odstránenie ozveny, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia, Domáci video telefón je inštalovaný v omietkovom kryte |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC |
| Spotreba energie: | <= 5 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Rozmery: | 107 x 117 x 46 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303872 |
| Záruka: | 3 roky |

