shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL MS-ACT50-4K 5 "
Štandard: AHD - 8 Mpx, HD-CVI - 8 Mpx, HD-TVI - 8 Mpx, PAL, NTSC ; Veľkosť obrazovky: 5 " ; Natívne rozlíšenie: 800 x 480 px ;
228,48 €
S DPH
MultifunkčnéAHD, HD-CVI, HD-TVI kamery, analógové kamery, Speed Dome kamery (PTZ) majú implementovaných mnoho dodatočných funkcií nevyhnutných pri inštalácii systémov CCTV
| Štandard: | AHD- 8 Mpx@ 15 políčok/s, HD-CVI- 8 Mpx@ 12.5, 15 políčok/s, HD-TVI- 8 Mpx@ 12.5, 15 políčok/s, PAL, NTSC |
| Veľkosť obrazovky: | 5 " |
| Natívne rozlíšenie: | 800 x 480 px |
| Nastavenie obrazu: | ![]() |
| Funkcia spánku: | ![]() |
| Menu OSD: | ![]() |
| Video vstup: | 1 ks. - AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS- PAL / NTSC, Zásuvka BNC 1 ks. VGA (D-Sub 15-pin)max. 1920 x 1080 1 ks. HDMImax. 3840 x 2160, 4K UHD |
| Video output: | ![]() |
| Audio vstup: | 1 ks. Zásuvka Jack 3.5 mm |
| Audio output: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | PELCO-D/P, SAMSUNG, PANASONIC, LILIN, YAAN, a iné Ovládanie objektívu motozoom prebieha výhradne po RS-485 Rýchlosť prenosu (Baudrate) : 600 ... 115200 b/s |
| Činnosť ako zdroj napájania: | 12 V DC/ 1 A 5 V DC1 A - Port USB |
| Napájanie: | Batéria Li-Ion 3.7 V, 5200 mAh 5 V DC/ 2 A - micro USB(adaptér je súčastou balenia) |
| Doba zálohy: | min. 6.5 hod |
| Hlavné vlastnosti: | Tester počítačovej krútenej dvojlinky |
| Prevádzka: | Veľké čitateľné klávesy |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 30 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 184 x 110 x 41 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, nemčina, portugalčina, ruština, srbština, turečtina, taliančina |
| Záruka: | 2 roky |
MS-ACT50-4K
Skladom


