shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UPÍNACÍ KOLÍK DUOTEC-10/SPH Fischer
Upínací kolík so skrutkou so šošovkovitou hlavou; Predstavuje ľahko inštalovateľné riešenie na podporu vysokého zaťaženia v stavebných doskách;Priemer vŕtania: 10 mm ; Dĺžka hmoždinky: 40 mm ; Rozmer skrutky: Ø 5 x 60 mm ; Hrúbka montážnej dosky: 9.5 ... 55 mm ;
1,41 €
S DPH
Upínací kolík so skrutkou so šošovkovitou hlavou
Predstavuje ľahko inštalovateľné riešenie na podporu vysokého zaťaženia v stavebných doskách
| Materiál: | Upínací kolík, Nylon Skrutka, Pozinkovaná oceľ |
| Priemer vŕtania: | 10 mm |
| Dĺžka hmoždinky: | 40 mm |
| Rozmer skrutky: | Ø 5 x 60 mm |
| Hrúbka montážnej dosky: | 9.5 ... 55 mm |
| Hĺbka voľného priestoru: | min. 40 mm |
| Použitie: | sádrokartón Sadrokartón vystužený vláknami Doska OSB Doska MDF Betón Plná keramická tehla Plná silikátová tehla |
| Výrobca / Značka: | Fischer |
| Záruka: | 2 roky |
