shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MULTISWITCH MR-524 5 VSTUPOV/24 VÝSTUPY TERRA
Vstupy: 4x 950 MHz ... 2400 MHz, 1x 47 MHz ... 862 MHz - Aktívne ; Výstupy: 24x 47 MHz ... 2400 MHz ; Spínacie signály: 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz ; Napájanie predzosilňovačov: 12 V DC ;
313,55 €
S DPH
Radiálne multiswitche radu MR sú určené pre malé a stredné (4-70 zásuviek) inštalácie s rozložením stredného frekvenčného signálu SAT a pozemného televízneho signálu
Rad MR je určený na inštaláciu úplne alebo čiastočne založenej na topológii hviezdy, v ktorej sa káble z koncových zásuviek zbiehajú na mieste montáže multiswitcha alebo skupiny multiswitchov. Sú teda ideálne na použitie v rodinných alebo bytových domoch.
Odlievaný kryt zaručuje vysokú úroveň tienenia – trieda A
| Vstupy: | 4x 950 MHz ... 2400 MHz , 1x 47 MHz ... 862 MHz - Aktívne |
| Výstupy: | 24x 47 MHz ... 2400 MHz |
| Spínacie signály: | 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | -5 ... 5 dB |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | -5 ... 3 dB |
| Separácia: | Medzi vstupmi SAT/SAT <= 30 dBVýstupy <= 30 dBSAT Výstupy <= 35 dBDVB-T |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 96 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 82 ... 86 dBµV |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Hmotnosť: | 1.47 kg |
| Rozmery: | 293 x 135 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
MR-524
Skladom
